Kosmetyki KEMON – CZYSTA NATURA

Lata pracy wielu naukowców z całego świata oraz ich pasja i poświęcenie pozwoliły stworzyć niesamowite produkty, które zostały docenione przez Bardzo wymagających klientów a także stylistów z całego świata.

Słońce i włoski klimat pomogły znaleźć naturalne składniki które zostały połączone w Najnowocześniejszych laboratoriach dając nam szansę cieszyć się z tych niesamowitych produktów. Połączenie natury oraz wiedzy wielu pokoleń stylistów dały nam kosmetyki Najlepsze na świecie. W ten oto sposób rodzinna firma z miasteczka San Giustino w Umbrii , pokazała nam jak wykorzystać naturalne składniki roślinne.

Z przyjemnością polecamy wszystkie kosmetyki które są także używane przez naszych stylistów.

Kosmetyki są dostępne w sprzedaży dla naszych klientów

strzyzenie Podczas spotkania z naszymi stylistami pytamy jakie Państwo mają oczekiwania co do swojej fryzury. Po tym, kiedy już się dowiemy jakie są wymagania oraz oczekiwania, pokażemy jakie są współczesne trendy, moda, oraz praktyczne i nowoczesne fryzury. Razem z Państwem podejmiemy decyzję jaka fryzura będzie dla Państwa najbardziej korzystna biorąc pod uwagę kształt twarzy, kolor skóry, stan włosów i wszystkie inne czynniki mające znaczący wpływ na końcowe dzieło. Z pełną świadomością stosujemy produkty marki KEMON tak aby efekty naszej pracy były zadowalające przez długi czas a przy tym nie niszczyły włosów. Zostaną Państwo poinformowani o właściwościach naszych produktów, tak aby można je było stosować w domu zapewniając odpowiednią pielęgnację. Dostaną państwo od nas bezpłatne próbki, aby samemu się przekonać o możliwościach kosmetyków KEMON. Bardzo nam zależy na stworzeniu odpowiedniej atmosfery oraz klimatu tak aby miło Państwo spędzili czas w naszym salonie oraz wyszli z niego w pełni usatysfakcjonowani.
koloryzacjaKoloryzacja włosów to nie jest zwykłe farbowanie. Struktura włosów jest niezwykle delikatna oraz wrażliwa na środki chemiczne, dlatego w trosce o Państwa wygląd oraz zdrowie stosujemy produkty marki KEMON które są w pełni bezpieczne. Regularne stosowanie bezpiecznych produktów pozwoli Państwu wyeliminować wiele schorzeń takich jak przetłuszczanie się, wysuszanie czy też łamliwość oraz wypadanie włosów. Zapomną Państwo o tym co to łupież a włosy odzyskają naturalny blask i kondycję. Nasi styliści doradzą jakie stosować odżywki oraz kosmetyki, aby włosy były zdrowe i piękne na całej długości. Postaramy się, aby w pełni wykorzystać naszą wiedzę tak aby byli Państwo zadowoleni z wizyty w naszym salonie i chętnie do nas wracali. Satysfakcja gwarantowana.
dekoloryzacja2Dekoloryzacja jest to bardzo ważny zabieg często potrzebny w procesie koloryzacji włosów. Wykonywana przez profesjonalnych stylistów jest bezpieczna i może być przyjemnością. Nasi styliści dobiorą odpowiednie produkty do Twoich włosów oraz odpowiednią dekoloryzację tak aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani a efekt został osiągnięty. Częste szkolenia oraz rozwój naszych stylistów zapewnią profesjonalnie wykonaną usługę.
kuracja2Celem pielęgnacji włosów jest przede wszystkim nadanie im pięknego wyglądu, ale także zapewnienie im zdrowej struktury. Pielęgnacja ma też ogromne znaczenie dla skóry głowy tak aby była zdrowa. Profesjonalny stylista jest w stanie Państwu zaproponować najlepsze zabiegi dla Waszych włosów. Wybór odpowiedniego zabiegu z szerokiej gamy wymaga doświadczenia oraz nieustannych szkoleń. W naszym salonie gwarantujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie przy zastosowaniu produktów polecanych przez stylistów z całego świata. Dla nas Klient jest najważniejszy, dlatego nie boimy się inwestować w rozwój oraz wiedzę tak aby zapewnić Państwu najlepsze efekty oraz pełną satysfakcję.
upiecie2Każdy z nas choć raz chce wyglądać atrakcyjnie i zwracać na siebie uwagę. Nie jest to możliwe bez dobrze dobranej fryzury. Upięcia włosów wymagają dużej wiedzy tak aby wykorzystać wszystkie atuty a fryzura była oszołamiająca i trwała. Nasi styliści sprawią, że będziecie się Państwo dobrze czuli ze swoją fryzurą, która zostanie stworzona specjalnie dla Was, uwzględniając wymagania nawet najbardziej wyrafinowane i nietypowe.
Pierwszy produkt dający efekt wypełnienia dla włosów łamliwych i zniszczonych. Włosy to bez wątpliwości element kobiecej urody dodający wdzięku. Częste korzystanie ze środków chemicznych wątpliwej jakości lub zaniedbania w codziennej pielęgnacji doprowadza do zniszczenia, łamliwości pozbawienia blasku. Dlatego też biorąc pod uwagę pragnienie ładnego wyglądu przez wszystkie kobiety stworzono KERA FIBRĘ, aby włosy odzyskały świeżość, blask i siłę. Ten produkt pozwala nam zapobiegać niszczeniu oraz starzeniu się włosów już od pierwszego zastosowania. W trosce o włosy naszych klientek gorąco polecamy takie produkty mając na uwadze ich dobro.
Najnowsze odkrycie naukowców w trosce o nasze włosy. „OLAPLEX odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosów, redukując w ten sposób uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Jego działanie można porównywać z ANTYBIOTYKIEM” Produkty Olaplex dają nam ogromne możliwości podczas zmiany koloru włosów pozostawiając je w doskonałej kondycji. Olaplex można także stosować do rozjaśniacza, trwałego prostowania włosów czy też zabiegów keratynowych. Najlepsze z tego jest to iż produkt ten może służyć jako samodzielny zabieg pielęgnacyjny dzięki któremu włosy są zregenerowane, pełne blasku. Żaden z produktów Olaplex nie zawiera sylikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów i nie był testowany na zwierzętach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *