Salon fryzjerski KRS KEMON Katarzyna Czernik powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nasz salon znajduje się w Siechnicach koło Wrocławia.

Dopieszczanie i pielęgnacja włosów jest dla nas bardzo istotna.

Mając zaufanie do marki kosmetyków KEMON stworzyliśmy dla Państwa magiczne miejsce w którym nazwa salonu nawiązuje do produktów przyjaznych dla zdrowia oraz gwarantuje Profesjonalną usługę.

Nasze Długoletnie doświadczenia w zawodzie, oraz nieustanny rozwój pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Od początku kierujemy się przekonaniem, że jedynie stały rozwój pozwoli nam spełnić oczekiwania klienta.  Szkolenia i kursy przebyte z autorytetami polskiego fryzjerstwa zapewniają najwyższą jakość usługi . Już od pierwszej wizyty zadbamy, by wspólnie spędzony czas był odprężający, uspokajający i relaksujący. Naszą wiedzą również dzielimy się z naszymi klientami , doradzając jak dbać o włosy nie tylko w salonie , ale również i na co dzień w domu.

Wybór kosmetyków, był dla nas bardzo istotny, marka KEMON doskonale trafiła w potrzeby naszego salonu . Wysokiej jakości usługi wymagają wyjątkowych kosmetyków. Szeroka gama produktów w różnych seriach to podstawowy atut marki KEMON . Dzięki temu możemy dopasować produkt indywidualnie dla potrzeb każdego klienta. Ich wysoka jakość wynika z optymalnego zestawienia naturalnych składników, my zaś wybieramy tylko to, co skuteczne i przyjazne dla zdrowia.

Dla Nas klient jest Najważniejszy. Powierzając nam stylizację Własnej fryzury obdarza Nas zaufaniem a my się odwdzięczamy profesjonalną obsługą.

Nasza Praca i jej efekty są naszą wizytówką a zadowolenie klientów jest dla nas bezcenne.